8 Haziran 2016 Çarşamba

Dikmen Caddesi Marangoz I Dikmen Mobilya Montajı - 0312 434 45 00


Dikmen Caddesi Marangoz

Dikmen caddesi marangoz olarak, internetten veya hazır mobilya satıcılarından almış olduğunuz tüm mobilya modellerinin montajını yapıyoruz. Ankara ve tüm ilçelere mobilya montaj ve mobilya kurulum hizmetini profesyonel olarak yapıyoruz.

  • Gardırop Montajı
  • Mutfak Dolabı
  • Şifonyer
  • Raylı dolap
  • Çalışma Masası
  • Yatak Odası
  • Komidin Montajı
Gibi mobilya montajı ve demontajını yapıyoruz. Her hangi bir nedenle arızalanan çekmece, kapak, menteşe gibi arızalı mobilyaların tamir işlemlerini yapıyoruz. Dikmen Caddesi Marangoz.

Aks Mobilya Montajı ve Kurulum

Mobilya montaj ve kurulum hizmetlerinde tecrübe ve işinin ehli ustalarımız sayesinde montaj işlerinizi hızlı şekilde yapıyoruz. Hali hazırda bulunan ekip araçlarımız ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Sipariş ettiğiniz mobilyaların kurulumu konusunda yardıma mı ihtiyacınız var adresinize gönderdiğimiz ustalarımız profesyonel aletler ile mobilyalarınızı hızlı bir şekilde sizin istediğiniz yere kursunlar. 

Taşınmadan Önce Profesyonel Demontaj Hizmeti

Alanında uzman ustalarımız ile taşınmadan önce mobilyalarınızı profesyonel aletler ile zarar vermeden söküyoruz. Eşyalarınızı nakliye esnasında zarar görmemesi için uygun olarak paketleme yapıyoruz. Ev içinde mobilyaların yerini mi değiştirmek istiyorsunuz. Hangi model mobilya olursa olsun tüm mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlerinizi yapıyoruz.

Mobilya Tamiri Çankaya - Dikmen Caddesi Marangoz

Mobilyalarınızda oluşan arızaları tamir ettirmek için bir ustamı arıyorsunuz, aradığınız ustayı buldunuz. Deneyimli ustalarımız sizlere mobilya tamiri konusunda eşsiz bir deneyim sunacaklar. Mobilyalarınızı eskisinden daha sağlam şekilde tamir edecekler. Mobilyalar zaman içerisinde mobilya parçaları aşınır ve açılıp kapanmalar zorlaşır. Bu gibi sorunların çözümü için bizi araya bilirsiniz. Aks sineklik sitemleri imalatı.


 İsterseniz eviniz, isterseniz ofisiniz… Mobilyalarınızı kendi başınıza kurmak (montajlamak) isterken kırmayın! İşi ehline bırakın. Ev değişikliklerinde, ev içinde yer değişirmelerinizde, demonte mobilyalarınızın kurulumunda, mobilya (yatak odası, yemek odası, ranza montaj, sçkme, takma işleriniz özenle yapılır.
Mobilya Tamir Servisi Montaj Hizmeti sayesinde mobilyalarınızın montajı artık çok kolay. Uzmanlığı sadece mobilya olan personelimiz, mobilyalarınıza zarar gelmeden kurulumunu gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyacaklardır. Mobilyanız ne olursa olsun, ne kadar büyük olursa olsun düzgün bir şekilde demonte hale getirilmesi sayesinde zarar görmeden, sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde montaj ekibimizce kurulacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder