25 Mayıs 2016 Çarşamba

Çankaya Mobilya Montajı l Mobilya Kurulum 0312 433 33 10

Küçükesat Mobilya Ustası

Çankaya Mobilya Montajı

Çankaya mobilya montajı olarak yeni almış olduğunuz mobilyaların kurulumunu yapıyoruz. Mobilyanızı nereden almış olursanız olun ister mağazadan, isterseniz zincir marketlerden, istersiniz yapı marketlerden işinin ehli ustalarımız ile hizmetinizdeyiz.
Ankara geneline verdiğimiz mobilya montaj hizmetleri ile günün her saati bize ulaşa bilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Yatak odası kurulumu
  • Yemek odası kurulumu
  • Mutfak dolabı kurulumu
  • Genç odası montajı
  • Bebek odası takımı montajı
  • Salon takımı montajı

Aks Mobilya Montaj ve Kurlum Servisi

Evimizin ve işyerimizin dekorasyonun en önemlisi olan mobilyalar olmazsa olmazımızdır. Mobilyaların kalitesinin yanı sıra kullanım açısından bize hitap etmesi çok önemlidir. Evimize ayrı bir hava katmak için yada ihtiyacımız doğrultusunda bir mobilya almak evimizin konforunu artıracaktır. Kimi zaman yıpranan mobilyaları tamir etmek gerekse bile yeni bir mobilya almakta bize ayrı hava katacaktır. 2016 yılından beri mobilya montaj ve tamir alanında hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile kusursuz bir hizmet veriyor. Çankaya mobilya montajı hizmetimiz için bizi her zaman arayıp randevu alabilirsiniz..

Çankaya Mobilya Montajı

Çankaya Mobilya Montajı ve Tamir Servisi

Önceden mobilya alımları genellikle mağazalardan görerek bire bir beğenerek alınıyordu. Günümüzde ise birçok farklı yerden mobilya almak mümkün. Mağazadan satın alınan mobilyalarda genellikle mağaza çalışanları tarafından yapılan mobilya montajı, internetten veya yapı marketlerden alınan mobilyalarda mümkün olmuyor. Mağaza haricinde alınan mobilya kurulumu sizin tarafınızdan bulunan mobilya montaj ustası tarafından kuruluyor. Aks mobilya montajı ekibi olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Hali hazırda bekleyen araçlarımız ile sizleri hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Çankaya mobilya montajı hizmetleri. 

Hangi Mobilyaları Kuruyoruz

İster yapı marketlerden almış olduğunuz mobilyalar, isterseniz internet üzerinden almış olduğunuz mobilyalar olsun tüm mobilyaların kurulumunu yapıyoruz. Ayakkabılık, vestiyer, portmanto, vestiyer, masa, sandalye, gardırop gibi mobilyalar. İkea ürünleri, bauhaus ürünleri, koçtaş mobilyaları, tekzen mobilyaları gibi yapı market mobilyalarını. Bellona, istikbal, adore, çilek mobilya gibi sayamadığımız birçok mobilya firmalarının ürünlerinin kurulumunu yapıyoruz.
Sadece yeni aldığınız ürünlerin değil ev içerisinde değişiklik yapmak istediğinizde yada taşınma esnasında evinizde bulunan mobilyaların söküp takma işlemlerini yapıyoruz. Çankaya mobilya montajı hizmetleri.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder